Tanáraink

 

lm Lévai Mónika

 

 

 Igazgató

kémia, matematika szakos tanár

igazgato@baktayg.hu

06/30-454-33-26

kmcs Kelemenné Molnár Csilla

 

 

 Igazgatóhelyettes

fizika, matematika szakos tanár

tankönyv felelős, alapítványi tag

mcsilla@baktayg.hu

tdm Tariné Dudás Marianna

 

 

 Igazgatóhelyettes

informatika, matematika szakos tanár

tdm@baktayg.hu

  Arnóti Péter

 

 

 angol szakos tanár

arnoti.peter@baktayg.hu

scan0151 Antalné Molnár Zsuzsanna

 

 

angol szakos tanár

9.b osztályfőnöke

AMZS@baktayg.hu

bke Baginé Körmendi Éva

 

 

földrajz, testnevelés szakos tanár

bagine@baktayg.hu

  Bakos Marianna

 

 

biológia szakos tanár

 

bakos.marianna@baktayg.hu

Biró Adrienn

 

 

angol, német szakos tanár

biro.adrienn@baktayg.hu

 

img_7636 Csapp Imre

 

 

informatika szakos tanár

10.a osztályfőnöke

csapp.imre@baktayg.hu

Fábry-Hegyháti Júlia

 

 

magyar szakos tanár

12.c osztályfőnöke

fabryhegyhati.julia@baktayg.hu

img_7589 Fehér István

 

 

rajz szakos tanár

feher.istvan@baktayg.hu

Galambos Ágnes

 

 

testnevelés szakos tanár

DÖK segítő tanár

galamb@baktayg.hu

Gera Imre

 

 

testnevelés – gyógytestnevelés szakos tanár

7.a osztályfőnöke

gera.imre@baktayg.hu

Helméczy Károly

 

 

fizika, matematika szakos tanár

helmeczy.karoly@baktayg.hu


Jakab Ildikó

 

 

angol szakos tanár

12.a osztályfőnöke

jakab.ildiko@baktayg.hu

Karawaj Ágnes

 

 

magyar szakos tanár

karawaj.agnes@baktayg.hu

img_7621 Keményné Duló Edit

 

 

informatika, matematika szakos tanár

11.a osztályfőnöke

kde@baktayg.hu

Kiss Zsuzsanna

 

 

informatika, matematika szakos tanár

kisszsuzsi@baktayg.hu

Koltai Csilla

 

 

ének szakos tanár

énekkar vezető

alapítványi tag

koltai.csilla@baktayg.hu

Kórik Borbála

 

 

magyar szakos tanár

Irodalmi színpad vezető

bkorik@baktayg.hu

km Krecskó Mariann

 

 

magyar szakos tanár

fejlesztőpedagógus

11.b osztályfőnöke

mkrecsko@baktayg.hu

Ladányi Tímea

 

 

német szakos tanár

12.b osztályfőnöke

alapítványi tag

lt@baktayg.hu

Márta Lakatos Anita

 

 

kémia, matematika szakos tanár

9.c osztályfőnöke

lanita@baktayg.hu

Nemesné Molnár Kinga

 

 

angol szakos tanár

9.ny osztályfőnöke

molnar.kinga@baktayg.hu

Németh Anikó Németh Anikó

 

 

angol szakos tanár

nemeth.aniko@baktayg.hu

scan0153 Pintér Ágnes

 

 

német szakos tanár

10.b osztályfőnöke

pinter.agnes@baktayg.hu

img_7605 Skonc Erzsébet

 

 

földrajz, történelem szakos tanár

9.a osztályfőnöke

skonce@baktayg.hu

Szakál Balogh Henrietta

 

 

biológia, tánc szakos tanár

szaba@baktayg.hu

Szadainé Somogyi Erika

 

 

magyar, német szakos tanár

szadaine.serika@baktayg.hu

  Szennai Csenge

 

 

 angol szakos tanár

szennai.csenge@baktayg.hu

Szilágyi Andrea

 

 

német szakos tanár

10.c osztályfőnöke

szilagyi.andrea@baktayg.hu

Szirákiné Faar Erika

 

 

etika, erkölcstan, történelem szakos tanár

faar.erika@baktayg.hu

  Tamás Tünde

 

 

matematika szakos tanár

 

tamas.tunde@baktayg.hu

tki Tolnainé Korcz Ilona

 

 

könyvtárostanár

közösségi szolgálat felelőse

tolnaine@baktayg.hu

Tolnai Zoltán

 

 

magyar, történelem szakos tanár

tolnai.zoltan@baktayg.hu

Tóthné Zsebe Zsuzsanna

 

biológia, kémia szakos tanár

8.a osztályfőnöke

zsebe.zsuzsanna@baktayg.hu

Veress László

 

 

fizika szakos tanár

veress.laszlo@baktayg.hu