Fogadó szervezetek listája

Saját magad is kereshetsz fogadó szervezetet!

Amennyiben van olyan szervezet, amelyet nem látsz a listában, de amelyhez szívesen mennél a kötelező közösségi szolgálatot elvégezni, akkor menj el a szervezethez, és érdeklődd meg, hogy tudnának-e fogadni. Ha igen, akkor a szervezet nevét, illetve annak a személynek a nevét, telefonszámát, e-mail címét kérd el, akivel az iskola kapcsolatba tud lépni. Ezeket az adatokat írd le egy A4-es papírra a saját neveddel és osztályoddal együtt, keresd meg az iskolában Tolnainé Korcz Ilona tanárnőt, és add oda neki. Ekkor az iskola kapcsolatba lép a szervezettel.

A szervezet is megkeresheti az iskolát. Ekkor a szervezet felelőse írjon  a mailto:kozossegi.szolgalat@baktayg.hu(ezt te adod meg neki) címre, és így történik meg a kapcsolatfelvétel.

Amint megkötöttünk az együttműködési megállapodást, mehetsz is a szervezethez közösségi munkát végezni.

Az iskolával együttműködési szerződést kötött fogadó szervezetek listája

Alkotók Dunaharaszti Egyesülete
Ambrózia Gondozó Otthon
Áporka Polgári Őrség Egyesület
Áporkai Református Egyházközség
Árvácska állatbarát egyesület
Autizmus Alapítvány Ált. Iskolája
Babaház Családi Napközi
Bakáts téri Ének-Zenei Általános Iskola (Budapest)
Baptista gyülekezet Dunaharaszti
BA-SA Tanya
Bárka Alapítvány
BME Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar
Bocskai István Református Oktatási Központ
Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat III. számú Gondozási Központ
Budapest XXIII. kerületi Török Flóris Általános Iskola
Budapest XXIII. ker. Soroksár
Budapesti Farkasok Amerikai Futball Közhasznú Egyesület
Csepeli Szabadidősport Egyesület Halker király kick-boksz Akadémia
Csicsergő II. sz. Óvoda
Csillagfény Gyógyközpont Kft.
Dezső Lajos Alapfokú Művészeti iskola
Délegyházi Református Missziói Egyházközösség
Dízel technika kft.
DMTK Vízisport Szakosztály Dunaharaszti
DMTK asztalitenisz Szakosztály Dunaharaszti
Dolgozók Szigetszentmiklósi Horgász Egyesülete
Dunaharaszti Alapfokú Művészeti Iskola
Dunaharaszti Bölcsőde
Dunaharaszti Goju-Ryu Karate SE
Dunaharaszti Gyermekbarátok Mozgalma
Dunaharaszti Hunyadi János Ált. Isk.
Dunaharaszti Judo Club
Dunaharaszti II. Rákóczi F. Ált. Isk.
Dunaharaszti Környezetbarátok Egyesülete
Dunaharaszti Mese Óvoda Napsugár Tagóvoda
Dunaharaszti Nádor Egyesület
Dunaharaszti Német Nemzetiségi Önkormányzat
Dunaharaszti Nőegylet
Dunaharaszti Református Egyházközösség
Dunavarsány és Környéke Család- és Gyermekjóléti Szolgálat
Dunavarsány Környéki Gyermekjóléti és Családsegítő Szolgálat
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Ált. Iskola
Dunavarsányi Baptista Gyülekezet
Dunavarsányi Közös, Önkormányzati Hivatal
Elek-Ágh Állatmenhely Alapítvány Tököl
ERVÉP Erdészeti, Vadgazdálkodási és Építőipari KFT.
FC Dabas
Fedák Sári Színház Kft
Fedák Sári Színház KFT Budapest
Fimota Bt. Viselkedésterápiás Gyerekrendelő
Fut a Haraszti
Germann Ottó Fővárosi Vízművek SK
Grassalkovich Antal Általános Iskola
Grassalkovics Antal Általános Iskola
Gyermekjóléti és Családsegítő Szolgálat (Dunaharaszti)
Green Projekt KFT
Gabilon-Trans BT
Haraszti Fiatal Svábok Egyesülete
Haraszti Íjász Club
Hegedűs Géza Városi Könyvtár Szigethalom
Hétszínvirág Óvoda Budapest
Hétszínvirág Óvoda Dunaharaszti Szivárvány Óvoda tagintézmény
Hit Gyülekezete (Budapest)
Horvát Nyelv Ápolásáért Óvoda
I. sz. Összevont Óvoda Budapest Szitás utca 99.
Ilyésné Bariz Bernadett E.V
Iskolánkért, Gyermekeink jövőjéért Egyesület
Iskonlánkért Gyermekeink Jövőjéért Egyesület, Apaj
JATA Tánc-Tuba Bt. Dunaharaszti
Jázmin Lovasudvar
József Attila Művelődési Ház és Városi Könyvtár Dunaharaszti
Karinthy Frigyes Gimnázium
Kétéltű Sportegyesület
Kis-Duna Sportegyesület
Kisdunamenti Ashihara Karate és Szabadidős Sport Egyesület
Kiskunlacháza- Áporka Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Kiskunlacháza- Áporka Óvoda
Kiskunlacházi család- és gyermekjóléti szolgálat
Kiskunlacházi Diáksport Egyesület
Kiskunlacházi Ifjúsági Fúvószenekar alapítvány
Kispesti Kós Károly Ált. Isk.
Kolmed Kft.
Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
Lányok, Asszonyok a városért
Maglódi Szabadidősport- és Természetjáró Egyesület
Magyar Ashihara karate közhasznú szövetség
Magyar Judo szövetség
Magyar Kajak-Kenu Szövetség
Magyar Táncsport Szakszövetség
Magyar Snowboard szövetség
Magyar tradicionális kungfu és wushu Szakszövetség
Magyarországi Goju-Ryu Karate-Do Szövetség
Majosházi Református Általános Iskola
Majosházi Sportegyesület
Mekler László ITSE
Mesevár Napköziotthonos Óvoda
Mikler László Ifjúsági, Turisztikai és Sport Egyesület
Military Motor Museum
Modern Tánccsoportok Magyarországi Szövetsége
Mosolyka Most Alapítvány
Mustang Lovasklub
Napraforgó I. sz. Óvoda
Napsugár Óvoda Délegyháza
Narancsliget Magánóvoda és Bölcsőde
Négyszínvirág Óvoda Szigethalom
Német Ifjúsági Hagyományőrző Egyesület Dunaharaszti
Netport BT
Nyelvkuckó-Dunaharaszti
PA-SA Tanya Lovas Egyesület
Pest Megyei Katasztrófavédelmi Ig. Érd Katasztrófavédelmi Kirend.
Pest MKI Érd Katasztrófavédelmi Kirendeltség
Pesterzsébet Önkormányzatának Humán szolgáltatások intézménye
Pető András Főiskola, Gyakorló Általános Iskola és Kollégium Budapest
Petőfi Sándor Művelődési ház és Könyvtár (Taksony)
Pitypang Óvoda Apaj
Pitypang V. sz. Óvoda Szigetszentmiklós
PMPSZ Szigetszentmiklósi Tagint.
Postrakürt íművelődési és Szociális Közhasznú Alapítvány
Ráckeve és Környéke Család- és Gyermekjóléti Központ
Ráckevei Árpád fejedelem Ált. Isk.
Ráckevei Molnár Céh Alapítvány
Ráckevei Városi Sportegyesület Korax Lovas Szakosztály
Református Dunamenti Kistérségi Diakónia
Regenbogen Német Nemzetiségi Óvoda-Bölcsöde
Rukkel-Tó Kft.
RSD Eszkimó SE
Seizan Karate-Do Sportegyesület
Seizan Karate-Do Sportegyesület Szigethalom
Soroksár sport club
Sou Deo Gloria Közösség
Sünivár Bölcsőde Taksony
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Szent Teréz Alapítvány
Szigetbecsei Tóparti Óvoda
Szigetcsép Községi Önkormányzat
Szigetcsépi Szabadidő és Kulturális egyesület
Szigetszentmártoni Általános Iskola
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és alapfokú Művészeti iIskola
Szigetszentmiklósi Batthyányy Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola
Szigetszentmiklósi József Attila Ált. Isk. és Alapf. Műv. Isk.
Szigetszentmiklósi Nagycsaládosok Egyesülete
Szigetszentmiklósi Négyszínvirág Óvoda
Szigetszentmiklósi Női Kézilabda SE
Szigetszentmiklósi Tornádó DSE
Szigetújfalui Móra Ferenc Általános Iskola
Szigetújfalui Zenebarátok Egyesülete
Taksony Önkormányzat Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat
Taksony Önkormányzat Szociális és Gyermekjóléti Szolgálat
Taksony Vezér Német Nemzetiségi általános iskola
Taksonyi Diáksport Egyesület
Taksonyi Német Nemzetiségi Óvoda
Taksonyi Német Nemzetiségi Óvoda
Teérted Baptista Gyülekezet Dunaharaszti
Tököl város Önkormányzata
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola
Új aranytó művészeti, kultúrális és szolgáltató BT
Vá Ho Vá Alapítvány
Váci Egyházmegyei Karitász Vác
Vámosgyörki Közös Önkormányzati Hivatal
Városi Könyvtár és Közösségi Ház, Szigetszentmiklós
Városi Szabadidőközpont, Szigethalom
Western és Szabadidőlovas Egyesület