Fogadó szervezetek listája

Saját magad is kereshetsz fogadó szervezetet!

Amennyiben van olyan szervezet, amelyet nem látsz a listában, de amelyhez szívesen mennél a kötelező közösségi szolgálatot elvégezni, akkor menj el a szervezethez, és érdeklődd meg, hogy tudnának-e fogadni. Ha igen, akkor a szervezet nevét, illetve annak a személynek a nevét, telefonszámát, e-mail címét kérd el, akivel az iskola kapcsolatba tud lépni. Ezeket az adatokat írd le egy A4-es papírra a saját neveddel és osztályoddal együtt, keresd meg az iskolában Tolnainé Korcz Ilona tanárnőt, és add oda neki. Ekkor az iskola kapcsolatba lép a szervezettel.

A szervezet is megkeresheti az iskolát. Ekkor a szervezet felelőse írjon  a kozossegiszolgalat@baktayg.hu (ezt te adod meg neki) címre, és így történik meg a kapcsolatfelvétel.

Amint megkötöttünk az együttműködési megállapodást, mehetsz is a szervezethez közösségi munkát végezni.

ADLER állatmentő egyesület
Alkotók Dunaharaszti Egyesülete
Ambrózia Gondozó Otthon
Áporkai Református Egyházközség
Áporkai Nyitnikék Óvoda
Áporka Polgári Őrség Egyesület
Árvácska állatbarát egyesület
Autizmus Alapítvány Ált. Iskolája
Babaház Családi Napközi
Bakáts téri Ének-Zenei Általános Iskola (Budapest)
Bárka Alapítvány
BME Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar
Bocskai István Református Oktatási Központ
Budapesti Farkasok Amerikai Futball Közhasznú Egyesület
Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat III. számú Gondozási Központ
Budapest XXIII. kerületi Török Flóris Általános Iskola
Bukfenc Óvoda
Csepeli Szabadidősport Egyesület Halker király kick-boksz Akadémia
Csicsergő II. sz. Óvoda
Csillagfény Gyógyközpont Kft.
Délegyházi Református Missziói Egyházközösség
Dízel technika kft.
DMTK Vízisport Szakosztály Dunaharaszti
DMTK asztalitensiz Szakosztály Dunaharaszti
Dolgozók Szigetszentmiklósi Horgász Egyesülete
Dunaharaszti Alapfokú Művészeti Iskola
Dunaharaszti Bölcsőde
Dunaharaszti Goju-Ryu Karate SE
Dunaharaszti Gyermekbarátok Mozgalma
Dunaharaszti Hunyadi János Ált. Isk.
Dunaharaszti II. Rákóczi F. Ált. Isk.
Dunaharaszti Környezetbarátok Egyesülete
Dunaharaszti Mese Óvoda Napsugár Tagóvoda
Dunaharaszti Nádor Egyesület
Dunaharaszti Német Nemzetiségi Önkormányzat
Dunaharaszti Nőegylet
Dunaharaszti Református Egyházközösség
Dunavarsány és Környéke Család- és Gyermekjóléti Szolgálat
Dunavarsány Környéki Gyermekjóléti és Családsegítő Szolgálat
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Ált. Iskola
Dunavarsányi Baptista Gyülekezet
Dunavarsányi Közös, Önkormányzati Hivatal
Elek-Ágh Állatmenhely Alapítvány Tököl
Első Tököli Diák Úszóegylet
ERVÉP Erdészeti, Vadgazdálkodási és Építőipari KFT.
Fedák Sári Színház KFT Budapest
Fut a Haraszti
FC Dabas
Fimota Bt. Viselkedésterápiás Gyerekrendelő
Germann Ottó Fővárosi Vízművek SK
Grassalkovics Antal Általános Iskola
Gumiszoba Játszóház
Gyermekjóléti és Családsegítő Szolgálat (Dunaharaszti)
HardStepper Tánc és Sport Egyesület
Hazafele közhasznú alapítvány
Haraszti Fiatal Svábok Egyesülete
Haraszti Íjász Club
Hegedűs Géza Városi Könyvtár Szigethalom
Hétszínvirág Óvoda Budapest
Hétszínvirág Óvoda Dunaharaszti Szivárvány Óvoda tagintézmény
Horvát Nyelv Ápolásáért Óvoda
Hit Gyülekezete (Budapest)
Iskolánkért, Gyermekeink jövőjéért Egyesület
Iskonlánkért Gyermekeink Jövőjéért Egyesület, Apaj
JATA Tánc-Tuba Bt. Dunaharaszti
“Jó Kor-HFT” Bt.
Jázmin Lovasudvar
József Attila Gyermekotthoni Központ
József Attila Művelődési Ház és Városi Könyvtár Dunaharaszti
Karinthy Frigyes Gimnázium
Kartali és Pintér Kft Dunaharaszti
Kis-Duna Sportegyesület
Kisdunamenti Ashihara Karate és Szabadidős Sport Egyesület
Kiskunlacháza- Áporka Óvoda
Kiskunlacháza- Áporka Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Kiskunlacházi Diáksport Egyesület
Kiskunlacházi Ifjúsági Fúvószenekar alapítvány
Kiskunlacházi család- és gyermekjóléti szolgálat
Kispesti Kós Károly Ált. Isk.
Kolmed Kft.
Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
Lányok, Asszonyok a városért
Maglódi Szabadidősport- és Természetjáró Egyesület
Magyar Kajak-Kenu Szövetség
Magyar Táncsport Szakszövetség
Magyarországi Goju-Ryu Karate-Do Szövetség
Magyar tradicionális kungfu és wushu Szakszövetség
Magyar Ashihara karate közhasznú szövetség
Majosházi Református Általános Iskola
Majosházi Sportegyesület
Mekler László ITSE
Mesevár Napköziotthonos Óvoda
Mikler László Ifjúsági, Turisztikai és Sport Egyesület
Miklósvet KFT
Modern Tánccsoportok Magyarországi Szövetsége
Mosolyka Most Alapítvány
Mustang Lovasklub
Napraforgó I. sz. Óvoda
Napsugár Óvoda Délegyháza
Narancsliget Magánóvoda és Bölcsőde
Négyszínvirág Óvoda Szigethalom
Német Ifjúsági Hagyományőrző Egyesület Dunaharaszti
PA-SA Tanya Lovas Egyesület
Pest MKI Érd Katasztrófavédelmi Kirendeltség
Pest Megyei Katasztrófavédelmi Ig. Érd Katasztrófavédelmi Kirend
Pető András Főiskola, Gyakorló Általános Iskola és Kollégium Budapest
Pitypang Óvoda Apaj
Pitypang V. sz. Óvoda Szigetszentmiklós
PMPSZ Szigetszentmiklósi Tagint.
Postrakürt íművelődési és Szociális Közhasznú Alapítvány
Ráckeve és Környéke Család- és Gyermekjóléti Központ
Ráckevei Árpád fejedelem Ált. Isk.
Ráckevei Molnár Céh Alapítvány
Ráckevei Városi Sportegyesület Korax Lovas Szakosztály
Református Dunamenti Kistérségi Diakónia
RSD Eszkimó SE
Seizan Karate-Do Sportegyesület
Seizan Karate-Do Sportegyesület Szigethalom
Soroksár sport club
Sou Deo Gloria Közösség
Sünivár Bölcsőde Taksony
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Szent Teréz Alapítvány
Szigetbecsei Tóparti Óvoda
Szigetszentmiklósi Batthyányy Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola
Szigetszentmiklósi József Attila Ált. Isk. és Alapf. Műv. Isk.
Szigetszentmiklósi Nagycsaládosok Egyesülete
Szigetszentmiklósi Négyszínvirág Óvoda
Szigetszentmiklósi Tornádó DSE
Szigetújfalui Zenebarátok Egyesülete
Szigetújfalui Móra Ferenc Általános Iskola
Taksony Önkormányzat Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat
Taksony Önkormányzat Szociális és Gyermekjóléti Szolgálat
Taksonyi Diáksport Egyesület
Taksonyi Német Nemzetiségi Óvoda
Taksony Vezér Német Nemzetiségi általános iskola
Teérted Baptista Gyülekezet Dunaharaszti
Tököl város Önkormányzata
Youdance BT.
Váci Egyházmegyei Karitász Vác
Vá Ho Vá Alapítvány
Vámosgyörki Közös Önkormányzati Hivatal
Városi Könyvtár és Közösségi Ház, Szigetszentmiklós
Városi Szabadidőközpont – Szigethalom
Western és Szabadidőlovas Egyesület
Zamárdi vitorlás és vizimentő egyesület
I. sz. Összevont Óvoda Budapest Szitás utca 99.